Dzień otwarty w salonie kosmetycznym

Piękno to nasza pasja. Doskonale wiemy, iż każda kobieta jest piękna. Każdego dnia pomagamy naszym Klientkom wydobyć to piękno na światło dzienne. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na dzień otwarty w naszym salonie kosmetycznym, który odbędzie się w dniu jutrzejszym w godzinach 9 – 20.

Na wszystkich odwiedzających czekają atrakcje i niespodzianki. Nasi goście będą mogli porozmawiać z lekarzami medycyny estetycznej, kosmetyczkami oraz dietetykami. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel sprawi, iż każda z Pań poczuje się piękna i zadbana. Tylko tego dnia proponujemy wszystkie usługi w bardzo atrakcyjnych cenach.

depilacja2

 

Makijaż za połowę ceny. Zabiegi na dłonie z rabatem do trzydziestu procent. Dla pierwszych dziesięciu osób depilacja laserowa za połowę ceny. Dla wszystkich darmowa kawa i ciastko. Dodatkowo proponujemy udział w organizowanych przez nas konkursach. Do wygrania między innymi vouchery spa i wiele innych atrakcyjnych nagród. Główną nagrodą w naszym konkursie jest voucher na zabiegi kosmetyczne w naszym salonie. Serdecznie zapraszamy.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>