Jak uzyskać długie włosy?

Obecnie nastała moda na krótkie, w pewnym sensie chłopięce fryzury. To właśnie dlatego coraz częściej podejmujemy poważną decyzję i wybieramy się do fryzjerów. Później oglądamy swoje krótkie włosy i nie jesteśmy zadowolone z efektów końcowych. W końcu takie długie włosy są kwintesencją kobiecości oraz dziewczęcości. Jak więc je uzyskać i poprawić przy tym swój wygląd?

Jeśli już zdecydowałyśmy się na krótszą fryzurę i nie jesteśmy z niej zadowolone, możemy szybko to odmienić. Wystarczy, że w tej sytuacji postawimy na włosy doczepiane. Możemy do tego celu kupić specjalne pasma z klipsami. Same spokojnie przyczepimy je w swoim domu. A dzięki temu w szybki sposób uzyskamy piękną, kobiecą fryzurę. Dodatkowo, takie pasma z klipsami wcale nie są drogie. Dostaniemy je praktycznie w każdym sklepie z np. perukami. A dzięki nim będziemy mogły również szybko całkowicie odmieniać swój wygląd. Zmieniajmy więc swoje fryzury, a tym sposobem zyskamy niesamowity styl. Dodatkowo, jeśli zależy nam na trwałym efekcie, możemy wybrać się na specjalny zabieg do salonu fryzjerskiego. Obecnie w wielu salonach wykonuje się właśnie takie doczepiane włosy. Dzięki temu są one trwałe i spokojnie można je nosić jeszcze przez długi czas.

fryzura3

Oczywiście nie każdej kobiecie musi spodobać się taki sposób na odmianę swojego wyglądu. W końcu doczepiane włosy bywają po prostu niewygodne. Trzeba je codziennie wpinać w swoje naturalne kosmyki, przez co traci się sporo czasu. A nie każdego stać na skorzystanie z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich, dzięki którym na stałe odmienimy swoją fryzurę. Jeśli więc nie możemy z tego skorzystać, poszukajmy sposobów, dzięki którym przyspieszymy wzrost swoich włosów. Wbrew pozorom takich metod jest naprawdę sporo. Wspaniałe właściwości ma tutaj m.in. pokrzywa. Możemy spożywać ją wraz z gorącymi napojami. Wystarczy, że zakupimy pokrzywę do zaparzania w jednym ze sklepów z herbatami lub znajdziemy coś w jakimś sklepie fryzjerskim jak hairlook. Pamiętajmy jednak, aby pić ją regularnie. W ten sposób już po niedługim czasie oczekiwania zauważymy, że włosy zaczynają szybciej rosnąć. Oczywiście możemy skorzystać również z innych preparatów zawierających właśnie taką pokrzywę. W wielu aptekach dostaniemy specjalne środki medyczne z tą substancją. Należy je po prostu spożywać zgodnie z zaleceniami dołączonymi do ulotki. Dodatkowo, warto przy tym regularnie wykonywać masaż skóry głowy. Taki masaż pobudzi cebulki włosów do pracy. Dzięki temu automatycznie włosy zaczną szybciej rosnąć i staną się długie oraz piękne.

fryzura

Jeśli jednak mamy już długie włosy, pamiętajmy, aby nie podejmować nagłej decyzji o ich ścięciu. Możemy jej naprawdę żałować. W końcu takie długie włosy poprawiają wygląd każdej kobiecie. Są kwintesencją kobiecości i dobrego stylu. Dzięki nim można również dodatkowo wyszczuplić twarz. Dlatego pamiętajmy, aby nie decydować się na takie drastyczne ścięcia nagle. Przemyślmy to dokładnie, bo włosy nie rosną przecież zbyt szybko. Jeśli jednak zechcemy je błyskawicznie wydłużyć, postawmy na doczepiane kosmyki, które są naprawdę wspaniałe.

,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>