Nagrody do salonu kosmetycznego specjalnie dla Ciebie!

Uwaga! – tylko teraz, super okazja – na hasło: „depilacja laserowa kraków” masz szansę otrzymać vouchery kosmetyczne do wykorzystania we wszystkich salonach kosmetycznych ważne aż do 31 grudnia 2016r.

Zadbaj o swoją skórę i spraw aby nabrała jeszcze większego piękna! Ale to nie wszystko – co tydzień każdy ma okazję otrzymać bon podarunkowy do salonu kosmetycznego o wartości 500zł. Vouchery oraz bony (
http://jadoreinstytut.com/vouchery-indywidualne/
) podarunkowe można wykorzystać na dowolne usługi kosmetyczne na terenie Krakowa w wybranym przez Ciebie salonie kosmetycznym. Losowanie nagród odbywa się w każdy pierwszy oraz trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 17. Wygraną można odebrać w ciągu 30 dni od losowania.

salon6

O wygranej poinformujemy zwycięzcę telefonicznie, smsem oraz e-mailem na adres podany w zgłoszeniu. W przypadku nieodebrania nagrody w powyższym terminie nie ma możliwości przywrócenia uprawnień do odbioru nagrody. Pamiętaj – nasza MEGA OKAZJA trwa do odwołania, spiesz się – liczba nagród ograniczona – kto pierwszy ten lepszy! Zapraszamy!

,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>