Spodziewasz się dziecka? Zostać nowoczesną mamą!

Jeszcze jakiś czas temu macierzyństwo było postrzegane jako ten spośród elementów kobiecego życia, który skutecznie spycha na boczny tor wszystkie pozostałe. Mówiło się, że decydując się na dziecko, kilka najbliższych lat kobieta musi poświęcić wyłącznie jemu, zapominając przy tym o jakichkolwiek przyjemnościach.


Świat cały czas idzie jednak do przodu. I tak, dzisiaj we wspomnianym temacie przeważa już zupełnie inny pogląd. Według niego, macierzyństwo wcale nie oznacza końca dbania o siebie, a wręcz przeciwnie. To natomiast oznacza, że coraz częściej możemy natrafić na nowoczesną mamę.

moda2
Czyli taką, która ma swój własny styl i nie boi się go prezentować. Taką, która mimo obowiązków związanych z wychowaniem dziecka, cały czas pozostaje na bieżąco z nowinkami, jakie oferuje moda, i… lubi je na sobie sprawdzać. A najlepiej, jeśli poza tym wszystkim kobieta może powiedzieć o sobie, że jej sprzymierzeńcem jest również uroda. Wówczas mamy do czynienia z osobą, której do utartego przez lata stereotypu mamy bardzo już daleko. Zadowoleni z takiego rozwiązania są wszyscy. Mama, która czuje się piękna; mąż, który może pochwalić się nowoczesną żoną; dziecko, które niezmiennie może liczyć na troskliwą opiekę matki. Innymi słowy – wszystko tak jak być powinno.

,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>