Trwałe makijaże coraz popularniejsze

Makijaż jest ważną częścią dbania o wygląd wśród kobiet. Nic dziwnego, w końcu podkreśla piękno każdej dziewczyny. Coraz więcej osób decyduje się jednak na trwały makijaż, tzw. permanentny.

Jest on wykonywany w wielu gabinetach kosmetycznych. Najlepiej zdecydować się na zrobienie go w dużym, renomowanym salonie, które znajdziemy w dużych miastach. Przykładem może być makijaż permanentny Kraków. Jest to dość popularna usługa w gabinetach w tym mieście. Łatwo znaleźć wyspecjalizowaną kosmetyczkę, a ceny są konkurencyjne. Najczęściej malujemy w ten sposób górne części twarzy. Najbardziej popularny jest makijaż permanentny brwi i oczu.

makper2

Zawiera on namalowanie trwałych kresek na powiekach oraz pokolorowanie skóry pod brwiami, przez co są bardziej wyraziste i ciemniejsze. Oprócz tego, spotkamy się też z ofertą na makijaż permanentny ust. Wypełnia się je specjalnym barwnikiem, przez co nie musimy używać kolorowej szminki. We wszystkich przypadkach makijaż ten działa na zasadzie zrobienia tatuażu.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>