Tydzień mody po polsku! Zanurz się w świat wielkomiejskiego stylu!

Tygodnie mody cieszą się wielkim zainteresowaniem miłośników mody i sztuki projektowania odzieży. Te największe i najbardziej prestiżowe – w Paryżu czy Nowym Jorku – to już wydarzenia o randze poważanych wydarzeń kulturowych.

To w tym czasie najsłynniejsze domy mody pokazują swoje letnie kolekcje, a najpiękniejsze modelki z całego świata budzą zachwyt zaproszonych gości, również tych ze świata muzyki, filmu i polityki.

Polski tydzień mody, choć nieco skromniejszy niż zagraniczne, nie odstaje jednak poziomem i rozmachem realizacyjnym. W tym roku rodzimy styl promować będą liczne pokazy, sesje zdjęciowe, prelekcje tematyczne. Festiwal odbywa się na początku maja, w Łodzi – mieście historycznie związanym z przemysłem tekstylnym. Tłem większości pokazów będą stylowe wnętrza łódzkiej manufaktury, a na niektóre z nich dostać się mogą także ludzie z przypadku odwiedzający centrum handlowe, a nie tylko zaproszeni celebryci. Swoje kreacje zaprezentują między innymi:

moda3


https://www.selfieroom.pl/bluzki

 

Anna Kołodziejska, Paulina Ptashnik czy marki MOMI-KO lub BLOT. Ich zróżnicowane podejście do ubrań pokazuje, że dzisiejsza moda – o ile dobrze wykonana – nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami, zwłaszcza dla tych, dla których uroda i klasa to ważniejsze z powierzchownych wartości.

,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>